Szkoła Podstawowa Wijewo
Strona główna
Aktualności
Kontakt
Nauczyciele
Plany lekcji
Szukaj
Odpowiedzi na pytania
Samorząd uczniowski
Zajęcia pozalekcyjne
Podręczniki
Rada Rodziców
mainmenu
Biblioteka szkolna
Spotkanie z żużlowcami Unii Leszno Utwórz PDF Drukuj Poleć znajomemu
31.10.2008.

ImageŻużlowcy w naszej szkole!

 

W dniu 23 października 2008 r. z inicjatywy Samorządu Uczniowskiego gościliśmy w naszej szkole  znanych żużlowców. Byli to: Pan Piotr Pawlicki(senior) z synami Przemkiem i Piotrkiem(junior).

Spotkanie wzbudziło ogromne zainteresowanie uczniów. Pan Piotr Pawlicki opowiedział o swojej karierze zawodowej i o tym jak w tej chwili troszczy się o karierę swoich synów. Młodzi żużlowcy opowiadali o swoich zainteresowaniach, tym jak zaczęła się ich przygoda z żużlem. Uczniowie zadali wiele pytań, na które nasi goście odpowiedzieli w ciekawy i interesujący sposób. Dowiedzieliśmy się, że każdy sport czy pasja wymaga wielu wyrzeczeń ale jeśli się kocha to co się robi, to daje to wiele satysfakcji i zadowolenia. Wszyscy uczniowie mieli możliwość otrzymać autografy naszych gości.  Zdjęcia ze spotkania można obejrzeć w naszej GALERII!

 

Ps. Przyjazd żużlowców do Wijewa zainteresował nawet gimnazjalistów z Brenna, którzy  mieli również okazję otrzymać autografy.

Zmieniony ( 03.11.2008. )
 

1procent dla szkoły

Advertisement

Zegar