Szkoła Podstawowa Wijewo
Strona główna
Aktualności
Kontakt
Nauczyciele
Plany lekcji
Szukaj
Odpowiedzi na pytania
Samorząd uczniowski
Zajęcia pozalekcyjne
Sport
Podręczniki
Rada Rodziców
Statut szkoły
Gmina Wijewo
Wikipedia o Wijewie

Nie pamiętasz hasła?
Spotkanie z kierownikiem GOPS
24.02.2013.
W ramach konkursu „Bezpieczny szkoła-bezpieczny uczeń" w dn. 6.02.2013 oraz 14.02.2013 r. zorganizowane zostały spotkania z kierownikiem Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Wijewie p.Eweliną Wolniczak. Konwersatorium odbywało sie pod hasłem " Nie jesteś sam. Jak monitorować sytuację osób z otoczenie szkolnego lub środowiskowego, które znalazły się w biedzie, chorobie, stanie sieroctwa społecznego lub „eurosieroctwa"; gdzie szukać pomocy. Koordynator konkursu -R. Zamiatała
 
Zbiórka zabawek
21.02.2013.

Szkoła Podstawowa w Wijewie dołącza się do akcji. Zabawki można przynosić do poniedziałku do dnia 25.02 2013 r.

 

Wielkopolski Urząd Wojewódzki w Poznaniu organizuje akcję humanitarną „WIELKOPOLSKA - DZIECIOM AFGAŃSKIM”, mającą na celu pomoc dzieciom afgańskim poszkodowanym w czasie działań wojennych.

Akcja organizowana jest na prośbę Sił Zbrojnych biorących udział w misji ISAF w Islamskim Państwie Afganistanu w ramach prowadzonej z Wydziałem Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego Wielkopolskiego Urzędu Wojewódzkiego w Poznaniu współpracy cywilno – wojskowej.

Celem akcji jest zbiórka zabawek wśród dzieci i młodzieży w szkołach podstawowych i gimnazjach na terenie województwa wielkopolskiego. Zabawki te następnie zostaną przekazane dzieciom afgańskim w sierocińcach i w najbiedniejszych szkołach Prowincji Ghazni w Islamskim Państwie Afganistanu, w rejonie działania Polskiego Kontyngentu Wojskowego. 

 

W związku z powyższym Kuratorium Oświaty w Poznaniu zachęca do zbierania zabawek. W celu ułatwienia transportu lotniczego, najlepiej aby były to zabawki pluszowe. Nie muszą być nowe, ale nadające się na prezent. Do zabawki powinien być dołączony liścik z pozdrowieniami lub rysunek.

 

                                                                                                                  Wielkopolski Kurator Oświaty

 

(-)Elżbieta Walkowiak

 

 

 
Zobacz też…
««  start « poprz. 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 172 - 174 z 331

1procent dla szkoły

Advertisement

Galeria

Zegar

Ankieta

Co robisz w czasie wolnym? Najczęściej:
 

Zmień szatę

vista_aero_template

Gościmy