Szkoła Podstawowa Wijewo
Strona główna
Aktualności
Kontakt
Nauczyciele
Plany lekcji
Szukaj
Odpowiedzi na pytania
Samorząd uczniowski
Zajęcia pozalekcyjne
Sport
Podręczniki
Rada Rodziców
Statut szkoły
Gmina Wijewo
Wikipedia o Wijewie

Nie pamiętasz hasła?
Żywa lekcja historii
23.02.2016.

W dniu 22 lutego 2016 r. Grupa Artystyczna Rekonstrukto przybliżyła nam dawne dzieje naszego kraju. Obejrzeliśmy ciekawe widowisko  historyczne pt. „Staropolski sarmatyzm i epoka szlachecka”.  Program przedstawienia zawierał m.in. prezentację obyczajów epoki szlacheckiej, przedstawienie uzbrojenia i metod walki, bogatą kolekcję broni i rekwizytów. Zapraszam na fotorelację.

Radosław Zamiatała

 
Imieniny Zucha
22.02.2016.

Imieniny Zucha

 

„29 lutego, raz na cztery lata, zuch się staje pępkiem świata!”
Imieniny Zucha, które przypadają w tym dniu to święto wszystkich zuchów – tych najmłodszych, którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę w harcerskim świecie.

Z tej okazji w dniach 19-20 lutego 2016 odbył się w SP nr2 we Wschowie biwak zuchowy. Wzięły w nim udział trzy gromady zuchowe: „Wesołe Jeżyki” i „Słoneczna Gromada” ze Wschowy oraz „Polne Kwiatki” z Wijewa. Blisko 60 zuchów bawiło się świetnie podążając tropem Smerfów. Dzieci wykonywały różnorodne zadania- rozwiązywały krzyżówkę, piekły ciasto, malowały obraz, pląsały i śpiewały, a wieczorem odbył się seans filmowy. W zajęciach towarzyszyła zuchom drużyna harcerska „Pomarańczarnia”. Wyjazd był bardzo udany i w opinii zuchów- zbyt krótki. Zapraszam do galerii.

Barbara Czaińska

 

 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 25 - 27 z 324

1procent dla szkoły

Advertisement

Galeria

Zegar

Ankieta

Co robisz w czasie wolnym? Najczęściej:
 

Zmień szatę

vista_aero_template

Gościmy