Szkoła Podstawowa Wijewo
Strona główna
Aktualności
Kontakt
Nauczyciele
Plany lekcji
Szukaj
Odpowiedzi na pytania
Samorząd uczniowski
Zajęcia pozalekcyjne
Podręczniki
Rada Rodziców
mainmenu
Biblioteka szkolna
Gmina Wijewo
Wikipedia o Wijewie
Dziennik elektroniczny

Nie pamiętasz hasła?
Rodzice dzieciom Utwórz PDF Drukuj Poleć znajomemu
21.05.2020.

Rodzice dzieciom

 

W miesiącu maju Rada Rodziców wykonała zaplanowane prace na terenie szkoły.                 Między drzewami zamontowany został przez firmę Bambino zestaw tęczowych ławek i stołów. Pracę montażystom utrudniały korzenie drzew i stare fundamenty po byłej stodole. Niezbędny okazał się ciężki sprzęt, za który dziękujemy Panu Rafałowi Napieralskiemu. Odświeżona została centralna część boiska. Wymieniono agrowłókninę, całość terenu obsypano nowym kamieniem – 7,5  tony. Dziękujemy Panu Andrzejowi Umińskiemu za kruszywo. W bocznej części placu zamontowano ławkę tęczową z oparciem, druga stanie w najbliższym czasie. Między ławkami Pan Krystian Napieralski zasadził trzy drzewa – dziękujemy bardzo! Katalpy potrzebują trochę czasu, ale gdy się rozrosną, to będą dawały przyjemny cień dzieciom wypoczywającym na ławkach. Dziękujemy także Panu Jarosławowi Górnemu za użyczenie przyczepy i zebranie pozostałości po pracach .

Całość inwestycji wyniosła 19099,10 zł, pokryto ją z całkowitego zysku z zabawy szkolnej i częściowo  z wpłat na Radę Rodziców.

Przez zaistniałą sytuację z koronawirusem Rada Rodziców nie ma możliwości pozyskania dodatkowych funduszy z zaplanowanych przedsięwzięć. Zwracamy się z prośbą, jeśli jest to możliwe, o uregulowanie wpłat na Radę Rodziców, jak również dobrowolne wpłaty na dalszą modernizację ławek na boisku szkolnym.

Wpłaty można przelewać na konto Rady Rodziców, w tytule wpisując imię, nazwisko i klasę do której uczęszcza dziecko.

 Numer konta: 17 86690001 2008 00805184 0001

                                                                                                                                                                              Paulina Łuczak                                                                                                               przewodnicząca Rady Rodziców

Zmieniony ( 21.05.2020. )
 

1procent dla szkoły

Advertisement

Galeria

Zegar

Ankieta

Co robisz w czasie wolnym? Najczęściej:
 

Zmień szatę

vista_aero_template

Gościmy