Szkoła Podstawowa Wijewo
Strona główna
Aktualności
Kontakt
Nauczyciele
Plany lekcji
Szukaj
Odpowiedzi na pytania
Samorząd uczniowski
Zajęcia pozalekcyjne
Podręczniki
Rada Rodziców
mainmenu
Biblioteka szkolna
Gmina Wijewo
Wikipedia o Wijewie
Dziennik elektroniczny

Nie pamiętasz hasła?
Rekrutacja
26.03.2020.
html>

Wijewo, 24.03.2020r.

 

 

Informacja w sprawie rekrutacji do klasy pierwszej

Szkoły Podstawowej w Wijewie

 

 

Do komisji rekrutacyjnej wpłynęło 26 kart zgłoszenia dziecka do klasy pierwszej. Po przeanalizowaniu zgłoszeń komisja stwierdziła, że wszystkie zgłoszenia dotyczyły dzieci zamieszkujących w obwodzie szkolnym. Dzieci te nie podlegają postępowaniu rekrutacyjnemu–zostają przyjęte do klasy pierwszej z urzędu.

 

W związku z wprowadzeniem w Polsce stanu epidemii, potwierdzenie woli uczęszczania dziecka do Szkoły Podstawowej w Wijewie można przesłać drogą elektroniczną na adres: spwijewo@poczta.wp.pl .

Nie jest wymagany odręczny podpis na dokumencie.

Wzór potwierdzenia woli zostanie wysłany na adres email podany w karcie zgłoszeniowej. Osoby, które nie podały adresu email, proszone są o kontakt telefoniczny z sekretariatem szkoły pod numerem 65 649 40 20, w godzinach 8.00-12.00.

 

Komisja rekrutacyjna

Zmieniony ( 26.03.2020. )
 
III Akcja Społeczna
26.03.2020.

III AKCJA SPOŁECZNA ,,TWOJA KREW, MOJE ŻYCIE” – ODWOŁANA!

Zgodnie z decyzją Regionalnego Centrum Krwiodawstwai Krwiolecznictwa w Poznaniu, wszystkie akcje wyjazdowe poboru krwi zostały odwołane do 10 kwietnia 2020r.

Pragnę podziękować tym wszystkim, którzy planowali wziąć udział w naszej akcji i podzielić się cząstką siebie z potrzebującymi. Dziękuję Wam, że chcieliście być również inspiracją w czynieniu dobra dla przyszłym pokoleń. Ogromne podziękowania należą się młodym bohaterkom, które chciały obciąć i oddać swoje włosy dla Fundacji Rak’n’Roll. Wszystkim wolontariuszom, nauczycielom i osobom, które chciały wesprzeć naszą akcję - Z CAŁEGO SERCA DZIĘKUJĘ!

  Drodzy Krwiodawcy!

Należę do Drużyny Szpiku i moją rolą jest propagowanie idei dawstwa szpiku i oddawania krwi, szczególnie w tak trudnym dla wszystkich czasie. Dlatego zachęcam wszystkie osoby zdrowe, które w ciągu ostatnich 14 dni nie przebywały za granicą, do udania się do Centrum Krwiodawstwa w Lesznie czy Wolsztynie i podzielenia się ŻYCIEM!

Niech,, łączy nas krew, która ratuje życie”.

 Z pozdrowieniami.
M. Klamka

 

 

 

 
Zobacz też…
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 22 - 24 z 831

1procent dla szkoły

Advertisement

Galeria

Zegar

Ankieta

Co robisz w czasie wolnym? Najczęściej:
 

Zmień szatę

vista_aero_template

Gościmy